Aggressive riedučiai
Agresyvūs riedučiai sukurti triukams
Aggressive riedlentės - tai riedlentės, skirtos triukams ir šuoliams. Jie turi labai tvirtus ir patvarius batus, kurie gali atlaikyti stiprius smūgius ir kartu apsaugoti jūsų kojas.
Agresyviųjų riedučių konstrukcija puikiai tinka šlifuoti įvairius objektus ir atlikti techninius triukus. Agresyvūs riedučiai turi keturračių ir riedučių modelius. Tačiau agresyvieji riedučiai paprastai yra populiaresnis variantas iš šių dviejų.
Į ką atsižvelgti perkant agresyvias riedučių riedslides?
Pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į savo įgūdžių lygį. Galite rasti agresyvių riedučių, tinkančių kiekvienam įgūdžių lygiui - nuo profesionalų iki pradedančiųjų. Pradedančiųjų agresyvios riedučiai gaminami su kietesniais batais, kad būtų užtikrinta didesnė atrama ir apsauga, o kai kurie profesionalų modeliai gali būti minkštesnės konstrukcijos. Minkštesni batai yra lankstesni, todėl juos galima geriau valdyti ir manevruoti atliekant kai kuriuos triukus.
Kitas svarbus dalykas yra rėmo sąranka. Standartas yra "antirocker" rėmai, kurie palengvina šlifavimą, palyginti su plokščia sąranka. Kita vertus, "Freestyle" rėmai leidžia kūrybiškiau šlifuoti, nes jų centre yra didesnis paviršiaus plotas.
Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, turėtumėte atsižvelgti į ratų dydį. Apskritai kuo mažesni ratai, tuo lengviau atlikti triukus. Didesni ratai geriau tinka į parkūrą panašiems šuoliams miesto aplinkoje.
Nepamirškite, kad atlikdami įvairius triukus ir šuolius visada saugokite save. Visą reikiamą apsaugą rasite mūsų čiuožimo apsauginių priemonių asortimente.
Agresyvios riedučiai ir fitneso riedučiai
Pagrindiniai agresyviųjų ir fitneso riedučių skirtumai yra ratukų dydis, batai ir rėmai. Agresyviųjų riedučių ratukai paprastai būna daug mažesni. Įprastas agresyviųjų riedučių ratukų skersmuo yra nuo 55 mm iki 80 mm. Kita vertus, fitneso riedučių ratai paprastai būna 80-100 mm dydžio. Mažesni ratukai gali nesuteikti tokio didelio greičio, tačiau jais lengviau šlifuoti ir jie užtikrina didesnį stabilumą.
Agresyviųjų riedučių batų ir rėmo konstrukcija taip pat skiriasi nuo įprastų riedučių. Agresyviųjų riedučių batai paprastai būna kieto plastiko korpuso, o fitneso riedučių batų konstrukcijos įvairesnės. Dėl šių kietų kiautų agresyviosios riedlentės yra sunkesnės.
Skiriasi ir rėmo konstrukcijos. Fitneso riedučių rėmai yra su plokščiais ratukais, kurių visi ratukai yra vienodo dydžio. Agresyviųjų riedučių rėmai paprastai yra su dviem didesniais ir dviem mažesniais ratukais.
Nesate tikri, ar agresyvios riedučiai jums tinka? Peržiūrėkite mūsų vadovą "Kokio tipo riedučius turėčiau pasirinkti?" ir raskite idealiai jūsų poreikius atitinkančią riedučių porą.