Riedlentės riešo apsaugos
Ar riešo apsaugos yra būtinos važinėjant riedlente?
Riešo traumos yra dažna problema, su kuria susiduria įvairaus meistriškumo riedlentininkai. Juk natūralu, kad krisdami norime sustoti rankomis. Riešo apsaugos, dar vadinamos riešo pagalvėlėmis arba riešo apsaugomis, efektyviai sugeria visus smūgius krentant. Jos taip pat sumažina smūgių, įbrėžimų ir įdrėskimų bei rimtesnių lūžių riziką.
Rinkoje yra platus riešo apsaugų, skirtų riedlentei, asortimentas. Kai kurios pagalvėlės dengia tik riešą, o kitos apima ir delną bei pirštus. Daugelis jų turi įtvarus priekinėje ir užpakalinėje pagalvėlės dalyje, todėl riešo sąnarys papildomai palaikomas.
Dėvėti riešo apsaugas patartina ne tik važinėjant riedlente. Jei esate longboardininkas, apsaugos gali būti naudingos važiuojant sudėtinga vietove arba greitai leidžiantis nuo kalno. Dar viena svarbi įranga, į kurią reikia atsižvelgti, yra longboardo pirštinės.
Kaip dėvėti riedlentės riešo apsaugas
Kaip užsidėsite riešo apsaugas, priklauso nuo konkretaus gaminio. Pavyzdžiui, jei jūsų apsaugos turi įmovas, jos turėtų būti lygiagrečiai riešui, kad būtų užtikrinta optimali apsauga. Tradicines apsaugas galima užsegti trimis dirželiais, o viso piršto apsaugą galima užsimauti kaip pirštinę.
Riešo apsaugos nuo slidžių turėtų būti dėvimos taip, kad tvirtai priglustų, bet jaustųsi patogiai. Norite sutelkti dėmesį į čiuožimą, todėl jei jos varžo jūsų judesius, turėtumėte pabandyti jas atlaisvinti. Puikus apsaugų su velcro dirželiais dalykas yra tas, kad galite jas laisvai reguliuoti, kaip jums patinka.
Jei norite įsigyti visą riedlentei skirtų kaladėlių ir apsaugų rinkinį, žiūrėkite mūsų siūlomus 3 pakuočių riedlentės kaladėlių rinkinius.