Guide to Buying Aggressive Skate Frames
Agresyvūs riedlenčių rėmai yra jūsų sąrankos pagrindas, būtinas rato stabilumui ir šlifavimo našumui užtikrinti. Dėl universalios rėmų sistemos (UFS) pakeisti agresyviųjų riedlenčių rėmus yra paprasta, todėl galima atsižvelgti į įvairias ratukų konfigūracijas, pvz., "rocker" ir "anti-rocker" konfigūracijas.
Nesvarbu, ar esate patyręs riedlentininkas, siekiantis patobulinti savo komplektaciją aukščiausios klasės agresyviųjų riedlenčių rėmais, ar pradedantysis, ieškantis pagrindinių žinių prieš įsigydamas visas agresyviąsias riedlentes. Šiame vadove pateikiama informacija, reikalinga norint priimti vertingą sprendimą dėl agresyviųjų riedlenčių rėmų.
Apžvalga
Agresyviųjų riedučių rėmų keitimas
Keisdami rėmelius, visada turėtumėte tai daryti dviese. Jei jie tampa nestabilūs dėl šlifavimo arba jei pažeistos ratukų varžtų skylės, žinosite, kad verta ieškoti naujų rėmelių. Jei nusprendėte išbandyti kitą modelį nei ankstesnis, atsižvelkite į pageidaujamą ratų dydį ir komplektaciją.
Štai į ką reikia atsižvelgti keičiant rėmus:
- Ratų bazė: Palyginkite nurodytą ratų bazę su dabartine. Jei skirtumas didelis, jį iš karto pajusite. Ilgesnė ratų bazė užtikrina didesnį stabilumą, tačiau yra mažiau judri, o mažesnė ratų bazė padidins jūsų judrumą.
- Didžiausias ratų skersmuo: Didžiausias naujų rėmų ratų skersmuo turėtų būti toks pat arba didesnis už jūsų pageidaujamą ratų dydį. T. y. jei pageidaujate 60 mm dydžio ratų, maksimalus naujojo rėmo ratų skersmuo turėtų būti ne mažesnis kaip 60 mm.
- Ratų konfigūracija ir (arba) rėmo tipas: Rėmai, nurodyti kaip plokšti, gali būti naudojami kaip "anti-rocker" sąranka, viduryje sumontavus mažesnius ratus. Tačiau rėmai, nurodyti kaip "anti-rocker", negali būti pritaikyti plokščiajai sąrangai, nes viduriniai ratai trukdytų H-blokui.
- Suderinti dydžiai: Įsitikinkite, kad pasirinktų rėmų dydis atitinka jūsų batų dydį.
- Tvirtinimo sistema: Patikrinkite, ar rėmas ir bagažinė naudoja UFS tvirtinimo sistemą.
Kokie yra UFS (universalios rėmo sistemos) privalumai?
UFS privalumas ir egzistavimo prasmė yra ta, kad ji užtikrina universalų agresyvių batų ir rėmų pakeičiamumą, nepriklausomai nuo gamintojo ir batų / rėmų dydžio. Galite laisvai maišyti ir derinti skirtingų gamintojų rėmus ir batus, jei jie atitinka UFS standartą.
UFS suteikia neribotas galimybes pritaikyti ir sureguliuoti savo komplektaciją. Nesvarbu, ar branginate savo batus ir įdėklus, bet norite eksperimentuoti su skirtingomis ratukų konfigūracijomis, ar jūsų batai nusidėvėję, o rėmai ir ratukai puikios būklės; UFS leidžia agresyviems riedlentininkams išbandyti įvairias batų ir rėmų komplektacijas be problemų dėl suderinamumo.
Tinkamo dydžio rėmų pasirinkimas
Rėmai būna įvairių dydžių, kad tiktų skirtingiems pėdų dydžiams ir čiuožimo pageidavimams:
- S/1 dydis (rekomenduojamas 37-41 ES dydis) (5-7")
- M/2 dydis (rekomenduojamas 42-45 ES dydžiams) (8-12 colių)
- L/3 dydis (rekomenduojamas 46-49 ES dydžiams) (13-14")
Visada turėtumėte įsitikinti, kad jūsų batų ir rėmelių dydžiai sutampa. Tinkamai suderinus, ratų bazė atitiks jūsų batų dydį.
Kaip minėta anksčiau, suderinamumas su UFS nepriklauso nuo jūsų batų ir rėmų dydžių. Taip yra todėl, kad UFS sistemoje tvirtinimo skylės visada yra fiksuotu 167 mm atstumu viena nuo kitos.
Ratų konfigūracija ant agresyvių čiuožyklų
Ratukų konfigūracija ant rėmelių turi didelę įtaką jūsų čiuožimo stiliui:
- Anti-rocker rėmai: Dvi dideli išoriniai ratukai ir du mažesni vidiniai ratukai - tai konfigūracija, kuri optimizuoja jūsų riedučius šlifavimui, nes sumažina ratukų kontaktą su bėgiais ir atbrailomis.
- Plokšti rėmai: Keturi vienodo dydžio ratukai, didinantys manevringumą ir greitį, idealiai tinkantys šuoliams, lėkštėms ir vertikaliam šlifavimui.
Pasirinkite konfigūraciją, atitinkančią jūsų stilių, nesvarbu, ar tai būtų tikslūs šlifavimai, ar sklandus judėjimas įvairiais paviršiais.